nieza10groszy

Mundialowe oszustwa

nie_za10groszy_logo.jpg

Mundialowe oszustwo.

 

Trwają teraz mistrzostwa świata w piłce nożnej w Brazylii. Przy tej okazji serwis za10goszy.pl postanowił zarobić trochę na naiwnych i wystawił na licytację całkowicie wirtualne „Zestawy kibica” składające się z koszulek każdej reprezentacji biorących udział w Mundialu wraz z piłką, taką samą jaką grają zawodnicy w mundialowych meczach.

Wszystko było by ok gdyby nie mały dość istotny szczegół. Zestawy te są całkowicie wirtualne i wygrywają je same booty. Poniżej przedstawiam dowody na to oszustwo znalezione w statystykach tych przedmiotów, które oficjalnie serwis ten umieszcza na swoich stronach.

Dla nie wtajemniczonych jeszcze w oszustwa jakich dopuszcza się serwis za10groszy.pl polecam przeczytanie poprzednich odcinków mojego bloga, a wtedy wszystko stanie się dla was jasne i widoczne jak na dłoni.

Poniżej screeny z każdego zestawu. Zwróćcie uwagę na nicki zwycięzców. Są to typowe dla bootów nazwy. Całkowity brak komentarzy do wygranych przedmiotów dodatkowo potwierdza to co tutaj piszę.

 

za10groszy mundial a.pngza10groszy mundial b.pngza10groszy mundial c.pngza10groszy mundial D.pngza10groszy mundial e.pngza10groszy mundial f.pngza10groszy mundial g.pngza10groszy mundial h.pngDla porównania wklejam screen ze statystyką Pakietu 100 Bidów o który walczą tylko realni gracze.

za11groszy 100bid.pngJest różnica, prawda?