nieza10groszy

No, no... Pomarzyć dobra rzecz

nie_za10groszy_logo.jpg

Na początku marca właściciele serwisu za10groszy.pl bez żadnej zapowiedzi i ostrzeżenia podnieśli koszt przebicia w większości aukcji z x3 na x9. Oznacza to że w zależności od kupionego pakietu bidów, koszt jednego przebicia waha się od 1zł  do 1,35 zł.  Bez zmiany pozostały tylko pakiety z bidami, bonami sodexo i kilkoma mniej wartościowymi przedmiotami.

Po fali "superpromocji" wspaniałomyślnie udzielonej przez serwis, gdy pozwalali wygrać mniej wartościowe przedmioty (przeważnie bony sodexo) nawet starym wyjadaczom grających w serwisie za wygrane pakiety bidów (widziałem że kazio21 wygrał taki pakiet) nastąpił totalny szturm bootów , które korzystają teraz z nowego programu i potrafią nieźle namieszać.

Z tego co widać większość aukcji kończy się dosłownie po kilku przebiciach lub ich wartość dochodzi do kilku złotych. Wygrywają je oczywiście booty systemowe. Pewnie właściciele serwisu myślą że w ten sposób zachęcą nowych graczy do wtopienia pieniędzy w tym serwisie.? Moim zdaniem bardzo się mylą i widzę już początek końca tego oszukańczego serwisu.

 

P.S. Jeśli zaczynasz czytać tego bloga od tego wpisu, to przeczytaj mój pierwszy wpis na tym blogu. Wyjaśniłem tam cały oszukańczy mechanizm, który działa w serwisie www.za10groszy.pl